Praktycznie i estetycznie

 

Gdy tradycja łączy się z nowoczesnością, powstają rozwiązania unikalne. Tworząc kuchnie zadbaliśmy o ciekawą kombinację wyszukanego stylu, wysokiej jakości materiałów oraz użytkowych rozwiązań.

 

Stworzenie kuchni wymaga od nas bardzo dobrego projektu, który odznacza się zarówno estetyką, jak i funkcjonalnością. Wykonanie ciekawego szkicu, spełniającego te wymogi, poprzedzone jest wstępnymi konsultacjami oraz wizją lokalną.

Na miejscu przyszłej instalacji zabudowy dokonujemy pomiarów. Zwymiarowane pomieszczenie z zaznaczonymi punktami przyłączeń oraz elementami stałymi pozwala na opracowanie rozmieszczenia poszczególnych elementów zabudowy. Powstałe na bazie przemyślanego projektu meble oraz zabudowy pozwalają na stworzenie przestrzeni wyjątkowo użytecznej, komfortowej, idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

Najważniejsze dla nas to rozmowa z Klientem. Wówczas możemy ustalić kwestie w zakresie ogólnego wyglądu, stylistyki, wzornictwa, ale także omówić częściowo kwestie techniczne. Na tym etapie wybieramy rodzaj zabudowy (narożna, z wyspą, dwurzędowa, itp.), ilość oraz typ szafek, model blatu. Ustalamy także szczegóły dotyczące wyglądu.

 

Styl charakteryzujący przestrzeń nowoczesną jest minimalistyczny. Charakterystyczne dla tego typu konstrukcji jest zastosowanie gładkich frontów szafek, wykonanych z laminowanych płyt MDF, drewna, forniru. Wyróżniają się wysokim połyskiem, tworząc jednorodną, poprzecinaną krawędziami szafek powierzchnię. Pozbawione są ozdób, a uchwyty meblowe z reguły mocno odcinają się do frontów bądź są niemal z nimi zespolone. W zależności od preferencji Klienta, zabudowy wykonane są w jednolitej, monochromatycznej kolorystyce bądź cechują się intrygującym zestawieniem barw.

 

 

Zależy nam na oszałamiającym pierwszym wrażeniu i pełnej satysfakcji.

This is some


 

 

This is some text!

This is some text!

Dopasowanie funkcjonalnych rozwiązań

 

Nowoczesna kuchnia to nie tylko minimalistyczna estetyka, ale także funkcjonalność. Staramy się, aby stworzone przez nas przestrzenie zapewniały komfort właścicielom, dlatego zaopatrujemy je w praktyczne rozwiązania techniczne. Optymalnym wyborem, który polecamy szczególnie, jest zastąpienie dolnych szafek z uchylnymi drzwiami, dużymi szufladami wysuwanymi z koszem cargo. Dzięki temu zagwarantowany zostaje łatwy dostęp do wszelkich zapasów. Proponujemy również właściwe zorganizowanie wnętrz szuflad i szafek poprzez wprowadzenie specjalnych wkładów bądź ciekawego podziału. Ułatwia to przechowywanie sprzętów i akcesoriów.

Dokładamy również starań, aby zaplanować układ wnętrza w sposób zgodny z zasadą następstw pięciu stref: zapasów, przechowywania, zmywania, przygotowywania posiłków, gotowania i pieczenia. Rozmieszczenie poszczególnych stref w odpowiedni sposób pozwala na bezpieczne oraz przyjemne użytkowanie przestrzeni. Właściwy układ znacząco ułatwia wykonywanie wielu czynności codziennych, a szczególności przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie.

 

Współczesna kuchnia to miejsce otwarte , urządzone z dużą starannością , zadbane o prostej i funkcjonalnej formie. W takich wnętrzach niezwykłą rolę odgrywa odpowiednie wyważenie między kolorem i formą, designem a praktycznością. Tworząc kuchnie dbamy o zachowanie tego balansu, nadając minimalistycznej całości domowego charakteru. Rezygnując z nadmiaru dekoracyjność, wykorzystujemy wyjątkowe, efektownie prezentujące się gładkie powierzchnie blatów i frontów.