Projekty

Projekty

Przestrzeń indywidualnie dopasowana

 

Współczesne pomieszczenia mieszkalne to miejsca otwarte, urządzone z dużą starannością , zadbane o prostej i funkcjonalnej formie. W takich wnętrzach niezwykłą rolę odgrywa odpowiednie wyważenie między kolorem i formą, designem a praktycznością.

Tworząc projekty wnętrz dbamy o zachowanie tego balansu, nadając minimalistycznej całości domowego charakteru. Rezygnując z nadmiaru dekoracyjność, wykorzystujemy wyjątkowe pomysły na wnętrza.

 

Niezwykle istotne znaczenie ma dla nas rozmowa. Podczas wstępnych konsultacji możemy ustalić ogólny plan działania oraz wszystkie szczegóły. Ustalamy przede wszystkim styl i charakter pomieszczenia, układ poszczególnych stref oraz budżet przeznaczony na realizację celu. Rozmowa z Klientem daje nam wyobrażenie o wizji Zlecającego.

 

Na podstawie otrzymanych danych powstaje wstępny projekt, unikalny i niepowtarzalny. Po wstępnej akceptacji możemy dopracować szczegóły.

 

Śledząc nowe rozwiązania w branży jesteśmy w stanie zaoferować niebanalne rozwiązania.

 

Wizja lokalna. Wizyta w miejscu docelowym pozwala nam na dokonanie pomiarów, zlokalizowanie przyłączy mediów, a także innych elementów stałych. W ten sposób zyskujemy szkic przestrzenny. Umożliwia to dostosowanie naszych projektów do rzeczywistych warunków lokalowych.

Najbardziej lubimy zaskakiwać ceną, indywidualnie dobieraną do klienta i jego inwestycji.